Снігу більше не буде

Śniegu już nigdy nie będzie

ОПИС

РЕЖИСЕРИ:
Малгожата Шумовська Міхал Енґлерт
ЖАНР:
Трагікомедія
Женя був у Чорнобилі в момент аварії, і, можливо, саме це стало причиною його особливих здібностей.

Емігрувавши з України, він працює масажистом у невеликому польському містечку. Хлопець лікує не лише тіло, але й душу. Заможні клієнти довіряють йому свої тривоги, переживання й таємниці. Так Женя перетворився на гуру: одинокі й нещасні, попри своє багатство, люди квапляться на масаж, щоб почути, як жити далі.

Фільм номінований на низку престижніших нагород, зокрема, на «Золотого лева» Венеційського кінофестивалю, кінопремію «Оскар» від Польщі, польську кінопремію «Орли», за найкращий фільм Мінського міжнародного кінофестивалю «Лістапад» та ін.

КАДРИ

РЕЖИСЕРИ

Малгожата Шумовська Міхал Енґлерт

Малгожата Шумовська - режисерка і сценаристка художніх та документальних фільмів. Перед вступом на режисерський факультете вивчала історію мистецтв в Ягеллонському університеті. У 2014-2017 роках була членом ради Польського Інституту Кіномистецтва. Лауреат «Срібного ведмедя» Берлінського міжнародного кінофестивалю, Європейської кінопремії, «Золотих» та «Срібних левів» Фестивалю польських художніх фільмів у Ґдині, Паспорту «Політики», польської кінопремії «Орли» та багатьох інших.

Міхал Енґлерт закінчив Лодзінську кіношколу, де познайомився з Шумовською. Їхній документальний короткометражний фільм «Тиша» (1997) отримав нагороду за найкращу операторську роботу на Мексиканському МКФ. Відтоді вони разом зняли більше десяти документальних та ігрових фільмів, ставши відомим мистецьким тандемом.

КРИТИКА

filmweb.pl

«Щирий, проникливий погляд на те, як ми страждаємо, навіть коли маємо все. (…) Сатира на буржуазію, представлена з великою емпатією»
Адріана Продеус

 Онлайн-перегляд фільмів завершився, але ви завжди можете обрати інший фільм на takflix.com
Розклад сеансів:

Київ
вул. Костянтинівська, 26
30 вересня, 19.00. Квитки у касах
Одеса
Таїрова, ТРЦ «City Center»,
пр-т Небесної Сотні, 2
8 жовтня, 19.00. Квитки у касах
Харків
ТРЦ «Французький Бульвар»,
вул. Ак. Павлова, 44-Б
8 жовтня, 19.00. Квитки у касах