Станіслав Лем: наука і вигадка

Stanisław Lem: nauka i wyobraźnia

ОПИС

РЕЖИСЕР:
Адам Устинович
ЖАНР:
Документальний
Знятий у 1990 році для ВВС портрет 70-річного польського прозаїка Станіслава Лема, який багато років вважався найвидатнішим письменником science fiction на світі.

Його перше інтерв’ю для британських слухачів охоплює широку сферу: розповідає про щасливі роки дитинства та драматичну воєнну долю, про початки його письменницької кар’єри та про деякі незвичні теорії щодо майбутнього людини.

Станіслав Лем зачаровує ерудицією, дотепністю і неперевершеним почуттям гумору, що перетворює зустріч із ним на захопливу інтелектуальну пригоду та подорож світом його уяви.

Прем’єрний показ переглянуло 1,3 мільйони глядачів. Фільм був показаний у Франції, США, Канаді, Ізраїлі, Хорватії, Мексиці, Угорщині, Австралії, Росії та Ірані. Документальний фільм отримав премію за найкращий портрет митця на Міжнародному Фестивалі документальних фільмів про мистецтво у Монреалі у 1994 р. Стрічка увійшла до колекції фільмів про мистецтво Музею Лувр, Франція.

КАДРИ

РЕЖИСЕР

Адам Устинович

Режисер, продюсер. Закінчив Механічний факультет Енергетики й Авіації та Аспірантуру Варшавської Політехніки (1978, 1980 р.), Державну Вищу Школу Кіно, Телебачення і Театру в Лодзі (1986). Режисерський стаж здобув як асистент Бернардо Бертолуччі у фільмі «Останній імператор» у Китаї в 1986 р. З 1990 р. – один з перших незалежних кінопродюсерів. З 1994 р. постійно співпрацює з Програмою 1 Польського Телебачення. Поставив понад 200 програм у якості зовнішнього продюсера або режисера переважно для Освітнього Телебачення TVP. У Театрі Телебачення TVP поставив два спектаклі.

КРИТИКА

Daily Telegraph

«У цьому портреті ми бачимо філософа та оповідача, який розважається, любить іграшки та в житті якого випадок відіграє велику роль»

 Онлайн-перегляд фільмів завершився, але ви завжди можете обрати інший фільм на takflix.com
Розклад сеансів:

Київ
вул. Костянтинівська, 26
29 вересня, 19.30. Квитки у касах
Одеса
ЦПКіВ iм. Т. Г. Шевченка
30 вересня, 18.30. Вхід вільний
Харків
вул. Багалія, 6
3 жовтня, 19.00. Вхід вільний
Вінниця
вул. М. Оводова, 47
1 жовтня, 19.00. Квитки у касах
Луцьк
РЦ «Промінь», просп. През. Грушевського, 2
5 жовтня, 18.00. Вхід за запрошеннями