Убий це і виїдь з цього міста

Zabij to i wyjedź z tego miasta

ОПИС

РЕЖИСЕР:
Маріуш Вільчинський
ЖАНР:
Психологічна анімація, xорор
Утікаючи від відчаю через втрату найдорожчих людей, герой ховається в безпечній країні спогадів, де час зупинився й усі дорогі йому люди живі.

З роками в його уяві зростає місто. Одного разу літературні герої та кумири дитинства з мультфільмів, які у свідомості наступних поколінь назавжди залишаються молодими і носять короткі штанці, оселяються там непроханими. Коли наш герой усвідомлює, що всі вони постаріли і що вічної молодості не існує, він вирішує повернутися до реального життя. І дивовижні персонажі, котрі живуть у його уяві, повертають його до реального світу.

Лауреат низки престижних нагород, зокрема, «Золотих левів» 45 Фестивалю польських художніх фільмів у Ґдині та ґран-прі кінофестивалів в Оттаві, Лімі, Тарнові, Кошаліні, Ліберці, польської кінопремії «Орли» та ін.

КАДРИ

РЕЖИСЕР

Маріуш Вільчинський

Митець-самоук, який понад двадцять років створює анімаційне авторське кіно. Ретроспективи його фільмів відбувалися, зокрема, в MoMA у Нью -Йорку, в Національному музеї Бразилії, Токійському міжнародному форумі та Національному музеї у Варшаві. Його анімації показували в Національній галереї в Лондоні та на Берлінале. Він також ставить імпровізовані живі анімаційні перформанси, які він створює разом із симфонічними оркестрами Гонконгу, Парижа, Токіо, Женеви, Львова та Варшави. У 2007 році New York Times назвала його «одним із найважливіших сучасних творців художньої анімації». Викладач анімації в Лодзинській кіношколі.

КРИТИКА

kinoblog.video.blog

«Змушує зосередитися на уважному перегляді, дозволяє по-різному інтерпретувати. І це може бути найбільшою розвагою для кожного глядача. Якщо він ризикне і матиме відкритий розум»
Радослав Островський

 Онлайн-перегляд фільмів завершився, але ви завжди можете обрати інший фільм на takflix.com
Розклад сеансів: