Якнайдалі звідси

Jak najdalej stąd

ОПИС

РЕЖИСЕР:
Пйотр Домалевський
ЖАНР:
Трагікомедія
Оля, сімнадцятирічна дівчина з маленького міста, самостійно вирушає закордон.

Це виявиться подорожжю її життя, подорож у невідомість, під час якої вона спробує відновити втрачений зв’язок зі своїм батьком. В Ірландії вона пізнає інший світ і зустріне людей, які змінять її ставлення до життя. Оля повинна поїхати до Ірландії, щоб повернути до Польщі тіло батька, який помер, працюючи на будівництві. Олі байдуже до батька, вона хоче дізнатися, чи він зібрав гроші на машину, як обіцяв. Самостійно долаючи іноземну бюрократію, Оля зрозуміє, що її найбільшою мрією була не машина, а знайомство з батьком…

Лауреат низки престижних нагород, зокрема, на 45 Фестивалі польських художніх фільмів у Ґдині та кінофестивалях в Аррасі, Брауншвейґу, Дубліні, Котбусі, Москві, Чикаго, на Ґоа, польської кінопремії «Орли», Паспорту «Політики» та ін.

КАДРИ

РЕЖИСЕР

Пйотр Домалевський

Кінорежисер, сценарист, актор та лауреат престижної програми «30 хвилин» від Munk Studio, яка підтримує видатних молодих режисерів. Його короткометражні фільми отримали нагороди на різних фестивалях по всій Європі. Його дебют у повнометражному фільмі «Тиха ніч» (2017) отримав Гран-прі в Гдині, а також нагороди у номінаціях найкращий фільм, найкращий режисер, найкращий сценарій, а ще премію у категорії «Відкриття року» від Польських Кінопремій.

КРИТИКА

filmweb.pl

«Чорний гумор, прекрасні діалоги, акторський склад – Кінга Прейс, Аркадіуш Якубік і дебютантка Зоф’я Стафєй – новий фільм Пйотра Домалевського «Якнайдалі звідси» потрібно побачити»
Адріана Продеус

 Онлайн-перегляд фільмів завершився, але ви завжди можете обрати інший фільм на takflix.com
Розклад сеансів: