ОПИС

РЕЖИСЕРКА:
Івона Секежинська
ЖАНР:
Трагікомедія
Історія починається тоді, коли театр Криська «Бюро Особистих Речей» (створений акторами з інвалідністю) виграє участь у фестивалі, постановку спектаклю.

Велика радість, великий шанс, великі очікування. Крисєк з акторами саме працює новою п’єсою «Грек Зорба». Було б чудово поставити її на справжній сцені. Однак виявляється, що директор театру, пропонуючи їм співпрацю, ставить певні умови.

Він отримав дотацію в рамках програми популяризації Шекспіра і підтримки діяльності осіб з інвалідністю. Якщо вони хочуть виступити в професійному театрі, то повинні підкоритися. Кшисєк сумнівається… однак приймає виклик. Він починає репетиції, у яких беруть участь професійні актори і «відоме обличчя», зірка Вікторія. Коли вона з’являється, актори Кшиська в захваті. На одній з репетицій директор заявляє, що головну роль не зможе зіграти сестра Кшиська – Мері. Директор невблаганний: з беззубою шепелявою Мері ніякої прем’єри не буде. Її повинна зіграти молодша, красивіша акторка з кращою дикцією. Кшисєк вирішує змінити акторський склад… Прем’єра повинна відбутися, але чи буде Кшисєк нею пишатися?

Лауреат кількох індивідуальних відзнак 45 Фестивалю польських художніх фільмів у Ґдині, а також Кошалінського Фестивалю Кінодебютів «Молодь і фільм».

КАДРИ

РЕЖИСЕРКА

Івона Секежинська

Режисерка театру й кіно, сценаристка. Випускниця факультету психології Гданського університету та Факультету Режисури Державної Вищої Школи Кіно і Телебачення в Лодзі. У 1996 році отримала номінацію на студентський Оскар за короткометражний фільм «Панця», куратором якого був Кшиштоф Кесльовський. У 2000 р. отримала стипендію «Cinefondation», яка вручається Канським Кінофестивалем. Співавторка сценарію про життя та творчість Катажини Кобро – головна премія у конкурсі Script Pro.

КРИТИКА

blizejekranu.pl

«Доброзичлива розповідь, яка зігріває серця, про красу творення і труднощі в розуміння чужої відмінності. До того ж, цілковито позбавлена сентиментальності й емоційного терору»
Міхал Пеп’юрка

 Онлайн-перегляд фільмів завершився, але ви завжди можете обрати інший фільм на takflix.com
Розклад сеансів: