Аматори

Аmatorzy

ОПИС

РЕЖИСЕРКА:
Івона Секежинська
ЖАНР:
Трагікомедія
Історія починається тоді, коли театр Криська «Бюро Особистих Речей» (створений акторами з інвалідністю) виграє участь у фестивалі, постановку спектаклю.

Велика радість, великий шанс, великі очікування. Крисєк з акторами саме працює новою п’єсою «Грек Зорба». Було б чудово поставити її на справжній сцені. Однак виявляється, що директор театру, пропонуючи їм співпрацю, ставить певні умови.

Він отримав дотацію в рамках програми популяризації Шекспіра і підтримки діяльності осіб з інвалідністю. Якщо вони хочуть виступити в професійному театрі, то повинні підкоритися. Кшисєк сумнівається… однак приймає виклик. Він починає репетиції, у яких беруть участь професійні актори і «відоме обличчя», зірка Вікторія. Коли вона з’являється, актори Кшиська в захваті. На одній з репетицій директор заявляє, що головну роль не зможе зіграти сестра Кшиська – Мері. Директор невблаганний: з беззубою шепелявою Мері ніякої прем’єри не буде. Її повинна зіграти молодша, красивіша акторка з кращою дикцією. Кшисєк вирішує змінити акторський склад… Прем’єра повинна відбутися, але чи буде Кшисєк нею пишатися?

Лауреат кількох індивідуальних відзнак 45 Фестивалю польських художніх фільмів у Ґдині, а також Кошалінського Фестивалю Кінодебютів «Молодь і фільм».

КАДРИ

 Онлайн-перегляд фільму завершився, але ви завжди можете обрати інший фільм на takflix.com