25 років невинності. Справа Томка Коменди

25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy

ОПИС

РЕЖИСЕР:
Ян Голоубек
ЖАНР:
Драма, триллер
Це зворушлива сенсаційна драма, заснована на реальних подіях, які відбувалися у Польщі. Це історія про життя Томаша Коменди – молодої людини, несправедливо засудженої на 25 років позбавлення волі за зґвалтування та вбивство підлітка.

Автори фільму намагаються знайти відповіді на питання, які і сьогодні хвилюють усіх. Як таке могло статися? Чому невинній людині довелося чекати на справедливість 18 років у камері?

Томашу Коменді було 23 роки, коли його звичайне життя раптово перервалося. Одного вечора його заарештували, кинули до в'язниці та звинуватили у вбивстві. Подальші висновки експертів підтвердили його участь у злочині, й усі докази були проти нього. Майже двадцять років у в'язниці його били, залякували і принижували. Зрештою, після 18 років ув’язнення, на його шляху зустрілися прокурори та поліцейський, які вирішили розкрити істину, яка стоїть за таємничою справою затриманого.

Фільм високо оцінили на кінофестивалях у Польщі та за кордоном, зокрема, він здобув премію за режисерський дебют на 45 Фестивалі польських художніх фільмів у Ґдині та 15 номінацій на польську кінопремію «Орли». Також отримав нагородои на фестивалі Camerimage, Спеціальну відзнаку та п’ять статуеток на Кошалінському фестивалі кінодебютів «Молодь і Фільм».

КАДРИ

 Онлайн-перегляд фільму завершився, але ви завжди можете обрати інший фільм на takflix.com